Austone NIXIA WINTER PRO
255/55 R19
111V
-
-
-
Najniža cijena
€ 112,68
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 112,68
Povijesno najniža cijena: € 112,68
Sve ponude (1)
€ 112,68
Slični proizvodi
C
A
72 dB
Najniža cijena
€ 123,00
Pogledaj ponude (1)
A
C
71 dB
Najniža cijena
€ 239,53
Pogledaj ponude (3)
B
B
72 dB
Najniža cijena
€ 239,15
Pogledaj ponude (12)
C
B
73 dB
Najniža cijena
€ 69,53
Pogledaj ponude (1)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 255 mm |
| Visina (profil): | 55 % (140 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 19" |
| Indeks nosivosti: | 111 (do 1090 kg) |
| Kategorija brzine: | V (do 240 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.