BFGoodrich ADVANTAGE 2
175/60 R19
86Q
C
A
70 dB
Najniža cijena
€ 164,85
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 164,85
Povijesno najniža cijena: € 164,85
Sve ponude (2)
€ 164,85
€ 173,53
Slični proizvodi
C
B
70 dB
Najniža cijena
€ 117,50
Pogledaj ponude (3)
A
B
68 dB
Najniža cijena
€ 191,83
Pogledaj ponude (1)
A
B
70 dB
Najniža cijena
€ 128,83
Pogledaj ponude (2)
B
A
70 dB
Najniža cijena
€ 156,21
Pogledaj ponude (12)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 175 mm |
| Visina (profil): | 60 % (105 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 19" |
| Indeks nosivosti: | 86 (do 530 kg) |
| Kategorija brzine: | Q (do 160 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 70 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.