Bridgestone BLIZZAK LM-500
155/70 R19
88Q
C
B
69 dB
Najniža cijena
€ 148,92
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 148,92
Povijesno najniža cijena: € 139,04
Sve ponude (8)
€ 148,92
€ 157,00
€ 157,26
€ 158,75
€ 165,12
Slični proizvodi
C
C
71 dB
Najniža cijena
€ 127,50
Pogledaj ponude (7)
C
C
69 dB
Najniža cijena
€ 118,66
Pogledaj ponude (3)
C
C
70 dB
Najniža cijena
€ 101,42
Pogledaj ponude (10)
D
D
71 dB
Najniža cijena
€ 99,50
Pogledaj ponude (3)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 155 mm |
| Visina (profil): | 70 % (109 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 19" |
| Indeks nosivosti: | 88 (do 560 kg) |
| Kategorija brzine: | Q (do 160 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 69 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.