Bridgestone DURAVIS R660 ECO
215/65 R16
106T
A
A
70 dB
Preporučujemo
€ 151,06
Najniža cijena
€ 150,00
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 150,00
Povijesno najniža cijena: € 150,00
Sve ponude (5)
Preporučujemo
€ 151,06
€ 150,00
€ 152,09
€ 157,05
€ 187,59
Slični proizvodi
C
A
71 dB
Najniža cijena
€ 159,73
Pogledaj ponude (1)
A
B
71 dB
Najniža cijena
€ 96,88
Pogledaj ponude (1)
D
B
71 dB
Najniža cijena
€ 142,46
Pogledaj ponude (5)
C
A
71 dB
Najniža cijena
€ 161,00
Pogledaj ponude (1)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 215 mm |
| Visina (profil): | 65 % (140 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 16" |
| Indeks nosivosti: | 106 (do 950 kg) |
| Kategorija brzine: | T (do 190 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
A
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 70 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.