Bridgestone POTENZA S007
245/35 R20
95Y
C
A
72 dB
Preporučujemo
€ 221,19
Najniža cijena
€ 154,60
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 154,60
Povijesno najniža cijena: € 154,60
Sve ponude (20)
Preporučujemo
€ 221,19
€ 154,60
€ 161,68
€ 188,81
€ 193,64
€ 195,06
Slični proizvodi
D
B
72 dB
Najniža cijena
€ 216,95
Pogledaj ponude (11)
D
C
70 dB
Najniža cijena
€ 307,79
Pogledaj ponude (8)
C
A
69 dB
Najniža cijena
€ 275,81
Pogledaj ponude (9)
D
B
71 dB
Najniža cijena
€ 236,60
Pogledaj ponude (19)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 245 mm |
| Visina (profil): | 35 % (86 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 95 (do 690 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 72 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.