Continental EcoContact 7
265/40 R21
105V
-
-
-
Najniža cijena
€ 402,01
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 402,01
Povijesno najniža cijena: € 402,01
Sve ponude (2)
€ 402,01
€ 402,01
Slični proizvodi
D
B
73 dB
Najniža cijena
€ 303,00
Pogledaj ponude (4)
C
A
72 dB
Najniža cijena
€ 265,44
Pogledaj ponude (12)
C
A
73 dB
Najniža cijena
€ 276,50
Pogledaj ponude (12)
C
C
72 dB
Najniža cijena
€ 255,50
Pogledaj ponude (9)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 265 mm |
| Visina (profil): | 40 % (106 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 21" |
| Indeks nosivosti: | 105 (do 925 kg) |
| Kategorija brzine: | V (do 240 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.