Dunlop GRANDTREK AT20
205/80 R16
110R
-
-
-
Najniža cijena
€ 127,05
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 127,05
Povijesno najniža cijena: € 127,05
Sve ponude (1)
€ 127,05
Slični proizvodi
E
B
75 dB
Najniža cijena
€ 127,50
Pogledaj ponude (1)
E
B
75 dB
Najniža cijena
€ 166,18
Pogledaj ponude (1)
C
D
75 dB
Najniža cijena
€ 161,27
Pogledaj ponude (1)
E
E
72 dB
Najniža cijena
€ 142,91
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 205 mm |
| Visina (profil): | 80 % (164 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 16" |
| Indeks nosivosti: | 110 (do 1060 kg) |
| Kategorija brzine: | R (do 170 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.