Dunlop SPORT MAXX RT
215/50 R17
91Y
C
A
70 dB
Najniža cijena
€ 113,97
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 113,97
Povijesno najniža cijena: € 113,97
Sve ponude (9)
€ 113,97
€ 115,99
€ 116,61
€ 121,01
€ 121,36
€ 125,17
Slični proizvodi
B
A
71 dB
Najniža cijena
€ 75,00
Pogledaj ponude (1)
D
A
72 dB
Najniža cijena
€ 123,07
Pogledaj ponude (8)
C
B
70 dB
Najniža cijena
€ 187,29
Pogledaj ponude (2)
B
C
68 dB
Najniža cijena
€ 112,50
Pogledaj ponude (5)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 215 mm |
| Visina (profil): | 50 % (108 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 17" |
| Indeks nosivosti: | 91 (do 615 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 70 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.