Dunlop SPORT MAXX RT2
245/35 R21
96Y
D
A
70 dB
Najniža cijena
€ 219,51
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 219,51
Povijesno najniža cijena: € 215,14
Sve ponude (5)
€ 219,51
€ 219,51
€ 221,07
€ 239,50
€ 250,50
Slični proizvodi
-
-
-
Najniža cijena
€ 228,96
Pogledaj ponude (1)
C
C
71 dB
Najniža cijena
€ 62,85
Pogledaj ponude (2)
C
B
72 dB
Najniža cijena
€ 180,89
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 245 mm |
| Visina (profil): | 35 % (86 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 21" |
| Indeks nosivosti: | 96 (do 710 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
D
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 70 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.