Firestone VANHAWK 2 WINTER EVO
185/75 R16
104R
C
A
72 dB
Preporučujemo
€ 129,28
Najniža cijena
€ 111,95
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 110,30
Povijesno najniža cijena: € 110,30
Sve ponude (8)
Preporučujemo
€ 129,28
€ 111,95
€ 117,37
€ 118,82
€ 119,67
€ 121,48
Slični proizvodi
D
B
72 dB
Najniža cijena
€ 110,93
Pogledaj ponude (4)
E
C
72 dB
Najniža cijena
€ 111,66
Pogledaj ponude (4)
D
C
72 dB
Najniža cijena
€ 121,44
Pogledaj ponude (3)
D
C
73 dB
Najniža cijena
€ 127,56
Pogledaj ponude (5)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 185 mm |
| Visina (profil): | 75 % (139 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 16" |
| Indeks nosivosti: | 104 (do 900 kg) |
| Kategorija brzine: | R (do 170 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 72 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.