Slični proizvodi
B
C
74 dB
Najniža cijena
€ 175,59
Pogledaj ponude (8)
D
A
75 dB
Najniža cijena
€ 453,75
Pogledaj ponude (3)
-
-
-
Najniža cijena
€ 323,69
Pogledaj ponude (2)
C
A
72 dB
Najniža cijena
€ 372,42
Pogledaj ponude (11)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 305 mm |
| Visina (profil): | 30 % (92 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 23" |
| Indeks nosivosti: | 105 (do 925 kg) |
| Kategorija brzine: | W (do 270 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 75 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.