Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6
235/50 R20
104T
B
A
70 dB
Najniža cijena
€ 185,98
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 185,98
Povijesno najniža cijena: € 176,89
Sve ponude (6)
€ 185,98
€ 187,51
€ 192,83
€ 195,55
€ 200,68
Slični proizvodi
A
A
70 dB
Najniža cijena
€ 201,00
Pogledaj ponude (7)
C
A
70 dB
Najniža cijena
€ 250,69
Pogledaj ponude (1)
B
A
70 dB
Najniža cijena
€ 184,28
Pogledaj ponude (4)
A
C
72 dB
Najniža cijena
€ 182,78
Pogledaj ponude (12)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 235 mm |
| Visina (profil): | 50 % (118 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 104 (do 900 kg) |
| Kategorija brzine: | T (do 190 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
B
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 70 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.