Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE +
215/45 R20
95T
C
C
72 dB
Preporučujemo
€ 267,39
Najniža cijena
€ 258,80
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 250,69
Povijesno najniža cijena: € 212,73
Sve ponude (7)
Preporučujemo
€ 267,39
€ 258,80
€ 259,36
€ 259,82
€ 263,39
€ 275,63
Slični proizvodi
-
-
-
Najniža cijena
€ 304,69
Pogledaj ponude (2)
C
B
72 dB
Najniža cijena
€ 82,92
Pogledaj ponude (3)
D
B
69 dB
Najniža cijena
€ 226,13
Pogledaj ponude (2)
D
B
71 dB
Najniža cijena
€ 82,92
Pogledaj ponude (4)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 215 mm |
| Visina (profil): | 45 % (97 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 95 (do 690 kg) |
| Kategorija brzine: | T (do 190 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
C
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 72 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.