Goodyear ULTRAGRIP PERFORMANCE 3
215/50 R19
97H
-
-
-
Najniža cijena
€ 223,51
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 223,51
Povijesno najniža cijena: € 223,51
Sve ponude (1)
€ 223,51
Slični proizvodi
B
C
72 dB
Najniža cijena
€ 204,11
Pogledaj ponude (7)
B
B
70 dB
Najniža cijena
€ 121,50
Pogledaj ponude (37)
-
-
-
Najniža cijena
€ 152,06
Pogledaj ponude (2)
C
B
72 dB
Najniža cijena
€ 177,54
Pogledaj ponude (1)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 215 mm |
| Visina (profil): | 50 % (108 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 19" |
| Indeks nosivosti: | 97 (do 730 kg) |
| Kategorija brzine: | H (do 210 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.