Hankook Ventus evo K137
295/35 R19
104Y
-
-
-
Najniža cijena
€ 283,99
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 283,99
Povijesno najniža cijena: € 283,99
Sve ponude (2)
€ 283,99
€ 283,99
Slični proizvodi
C
A
75 dB
Najniža cijena
€ 219,23
Pogledaj ponude (1)
A
C
-
Najniža cijena
€ 100,48
Pogledaj ponude (1)
B
A
73 dB
Najniža cijena
€ 241,07
Pogledaj ponude (2)
D
C
74 dB
Najniža cijena
€ 387,89
Pogledaj ponude (6)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 295 mm |
| Visina (profil): | 35 % (103 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 19" |
| Indeks nosivosti: | 104 (do 900 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.