Hankook Winter i*cept IZ3 X W636A
235/50 R20
100T
-
-
-
Najniža cijena
€ 332,23
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 332,23
Povijesno najniža cijena: € 332,23
Sve ponude (2)
€ 332,23
€ 332,23
Slični proizvodi
C
B
72 dB
Najniža cijena
€ 226,25
Pogledaj ponude (5)
-
-
-
Najniža cijena
€ 239,00
Pogledaj ponude (3)
-
-
-
Najniža cijena
€ 491,73
Pogledaj ponude (2)
C
C
68 dB
Najniža cijena
€ 88,39
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 235 mm |
| Visina (profil): | 50 % (118 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 100 (do 800 kg) |
| Kategorija brzine: | T (do 190 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.