Hankook WiNter i*cept X RW10
245/55 R19
107T
C
D
72 dB
Najniža cijena
€ 238,79
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 238,79
Povijesno najniža cijena: € 238,79
Sve ponude (2)
€ 238,79
€ 238,79
Slični proizvodi
-
-
-
Najniža cijena
€ 313,42
Pogledaj ponude (2)
E
E
72 dB
Najniža cijena
€ 358,60
Pogledaj ponude (2)
-
-
-
Najniža cijena
€ 276,49
Pogledaj ponude (2)
C
E
71 dB
Najniža cijena
€ 393,19
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 245 mm |
| Visina (profil): | 55 % (135 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 19" |
| Indeks nosivosti: | 107 (do 975 kg) |
| Kategorija brzine: | T (do 190 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
D
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 72 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.