Kleber DYNAXER HP4
175/65 R15
84H
D
B
68 dB
Preporučujemo
€ 84,61
Najniža cijena
€ 63,49
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 63,49
Povijesno najniža cijena: € 63,49
Sve ponude (13)
Preporučujemo
€ 84,61
€ 63,49
€ 65,92
€ 68,93
€ 69,39
€ 69,50
Slični proizvodi
D
B
68 dB
Najniža cijena
€ 61,88
Pogledaj ponude (12)
C
C
70 dB
Najniža cijena
€ 48,75
Pogledaj ponude (3)
C
B
70 dB
Najniža cijena
€ 105,56
Pogledaj ponude (1)
-
-
-
Najniža cijena
€ 65,88
Pogledaj ponude (1)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 175 mm |
| Visina (profil): | 65 % (114 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 15" |
| Indeks nosivosti: | 84 (do 500 kg) |
| Kategorija brzine: | H (do 210 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
D
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 68 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.