Kleber DYNAXER HP5
245/40 R21
100Y
-
-
-
Najniža cijena
€ 225,34
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 225,34
Povijesno najniža cijena: € 225,34
Sve ponude (1)
€ 225,34
Slični proizvodi
C
C
71 dB
Najniža cijena
€ 86,75
Pogledaj ponude (1)
A
A
69 dB
Najniža cijena
€ 301,66
Pogledaj ponude (1)
-
-
-
Najniža cijena
€ 211,88
Pogledaj ponude (3)
B
A
72 dB
Najniža cijena
€ 354,53
Pogledaj ponude (4)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 245 mm |
| Visina (profil): | 40 % (98 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 21" |
| Indeks nosivosti: | 100 (do 800 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.