Kleber QUADRAXER 3
195/60 R18
96H
B
B
69 dB
Preporučujemo
€ 142,33
Najniža cijena
€ 106,05
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 106,05
Povijesno najniža cijena: € 106,05
Sve ponude (11)
Preporučujemo
€ 142,33
€ 106,05
€ 118,50
€ 119,86
€ 122,15
€ 123,95
Slični proizvodi
B
B
69 dB
Najniža cijena
€ 117,17
Pogledaj ponude (6)
C
C
71 dB
Najniža cijena
€ 93,31
Pogledaj ponude (2)
D
B
70 dB
Najniža cijena
€ 95,51
Pogledaj ponude (2)
D
B
70 dB
Najniža cijena
€ 94,04
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Cjelogodišnje |
|---|---|
| Širina: | 195 mm |
| Visina (profil): | 60 % (117 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 18" |
| Indeks nosivosti: | 96 (do 710 kg) |
| Kategorija brzine: | H (do 210 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
B
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 69 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.