Laufenn G Fit 4S LH71
215/55 R17
98W
C
B
72 dB
Najniža cijena
€ 93,00
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 90,73
Povijesno najniža cijena: € 90,73
Sve ponude (6)
€ 93,00
€ 98,01
€ 101,67
€ 101,76
€ 107,11
Slični proizvodi
D
C
70 dB
Najniža cijena
€ 80,89
Pogledaj ponude (3)
D
C
72 dB
Najniža cijena
€ 69,18
Pogledaj ponude (6)
C
B
72 dB
Najniža cijena
€ 124,00
Pogledaj ponude (24)
C
C
68 dB
Najniža cijena
€ 63,39
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Cjelogodišnje |
|---|---|
| Širina: | 215 mm |
| Visina (profil): | 55 % (118 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 17" |
| Indeks nosivosti: | 98 (do 750 kg) |
| Kategorija brzine: | W (do 270 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 72 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.