Maxxis Mecotra ME3
195/55 R15
85V
C
B
69 dB
Preporučujemo
€ 83,80
Najniža cijena
€ 58,85
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 58,85
Povijesno najniža cijena: € 58,85
Sve ponude (10)
Preporučujemo
€ 83,80
€ 58,85
€ 59,19
€ 60,34
€ 61,25
€ 61,43
Slični proizvodi
D
A
70 dB
Najniža cijena
€ 62,50
Pogledaj ponude (7)
C
B
69 dB
Najniža cijena
€ 61,25
Pogledaj ponude (10)
C
A
70 dB
Najniža cijena
€ 66,25
Pogledaj ponude (6)
C
A
67 dB
Najniža cijena
€ 77,50
Pogledaj ponude (1)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 195 mm |
| Visina (profil): | 55 % (107 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 15" |
| Indeks nosivosti: | 85 (do 515 kg) |
| Kategorija brzine: | V (do 240 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 69 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.