Maxxis Mecotra ME3
205/65 R15
99H
B
B
69 dB
Preporučujemo
€ 75,92
Najniža cijena
€ 74,95
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 72,50
Povijesno najniža cijena: € 72,50
Sve ponude (9)
Preporučujemo
€ 75,92
€ 74,95
€ 75,11
€ 75,92
€ 107,72
€ 107,72
Slični proizvodi
C
C
-
Najniža cijena
€ 195,86
Pogledaj ponude (2)
C
A
72 dB
Najniža cijena
€ 88,04
Pogledaj ponude (7)
B
B
69 dB
Najniža cijena
€ 69,02
Pogledaj ponude (10)
C
A
70 dB
Najniža cijena
€ 71,25
Pogledaj ponude (10)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 205 mm |
| Visina (profil): | 65 % (133 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 15" |
| Indeks nosivosti: | 99 (do 775 kg) |
| Kategorija brzine: | H (do 210 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
B
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 69 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.