Maxxis Premitra 6 HP6
195/55 R16
91V
C
A
70 dB
Preporučujemo
€ 83,32
Najniža cijena
€ 65,55
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 65,35
Povijesno najniža cijena: € 65,35
Sve ponude (7)
Preporučujemo
€ 83,32
€ 65,55
€ 71,53
€ 76,38
€ 83,32
€ 113,92
Slični proizvodi
B
B
69 dB
Najniža cijena
€ 69,58
Pogledaj ponude (10)
B
B
69 dB
Najniža cijena
€ 71,83
Pogledaj ponude (7)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 195 mm |
| Visina (profil): | 55 % (107 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 16" |
| Indeks nosivosti: | 91 (do 615 kg) |
| Kategorija brzine: | V (do 240 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 70 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.