Maxxis Victra Sport 6 VS6
285/45 R22
114Y
-
-
-
Najniža cijena
€ 323,00
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 323,00
Povijesno najniža cijena: € 323,00
Sve ponude (2)
€ 323,00
€ 323,00
Slični proizvodi
B
A
71 dB
Najniža cijena
€ 262,66
Pogledaj ponude (3)
A
B
71 dB
Najniža cijena
€ 321,29
Pogledaj ponude (2)
D
B
75 dB
Najniža cijena
€ 117,72
Pogledaj ponude (2)
C
C
72 dB
Najniža cijena
€ 130,58
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 285 mm |
| Visina (profil): | 45 % (128 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 22" |
| Indeks nosivosti: | 114 (do 1180 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.