Michelin PRIMACY 5
215/50 R18
92V
B
A
70 dB
Najniža cijena
€ 154,80
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 154,80
Povijesno najniža cijena: € 154,80
Sve ponude (5)
€ 154,80
€ 169,10
€ 169,68
€ 175,94
€ 190,86
Slični proizvodi
C
A
69 dB
Najniža cijena
€ 164,58
Pogledaj ponude (23)
C
B
-
Najniža cijena
€ 174,00
Pogledaj ponude (4)
A
B
69 dB
Najniža cijena
€ 172,00
Pogledaj ponude (8)
-
-
-
Najniža cijena
€ 172,40
Pogledaj ponude (3)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 215 mm |
| Visina (profil): | 50 % (108 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 18" |
| Indeks nosivosti: | 92 (do 630 kg) |
| Kategorija brzine: | V (do 240 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
B
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 70 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.