Michelin X-Ice North 4
205/55 R16
94T
-
-
-
Najniža cijena
€ 208,40
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 208,40
Povijesno najniža cijena: € 208,40
Sve ponude (2)
€ 208,40
€ 208,40
Slični proizvodi
C
B
69 dB
Najniža cijena
€ 115,77
Pogledaj ponude (2)
E
B
68 dB
Najniža cijena
€ 115,50
Pogledaj ponude (7)
C
E
69 dB
Najniža cijena
€ 182,86
Pogledaj ponude (2)
C
B
71 dB
Najniža cijena
€ 125,62
Pogledaj ponude (17)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 205 mm |
| Visina (profil): | 55 % (113 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 16" |
| Indeks nosivosti: | 94 (do 670 kg) |
| Kategorija brzine: | T (do 190 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.