Nankang MT-1 Conqueror M/T
285/50 R20
119Q
-
-
-
Najniža cijena
€ 344,54
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 344,54
Povijesno najniža cijena: € 344,54
Sve ponude (2)
€ 344,54
€ 344,54
Slični proizvodi
C
B
75 dB
Najniža cijena
€ 270,50
Pogledaj ponude (2)
-
-
-
Najniža cijena
€ 332,12
Pogledaj ponude (2)
D
C
75 dB
Najniža cijena
€ 235,68
Pogledaj ponude (2)
D
D
73 dB
Najniža cijena
€ 257,39
Pogledaj ponude (3)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 285 mm |
| Visina (profil): | 50 % (143 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 119 (do 1360 kg) |
| Kategorija brzine: | Q (do 160 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.