Nankang NEX-1
175/65 R17
87V
-
-
-
Najniža cijena
€ 73,73
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 73,73
Povijesno najniža cijena: € 73,73
Sve ponude (2)
€ 73,73
€ 76,37
Slični proizvodi
A
B
68 dB
Najniža cijena
€ 69,11
Pogledaj ponude (13)
A
B
69 dB
Najniža cijena
€ 94,00
Pogledaj ponude (17)
C
A
68 dB
Najniža cijena
€ 75,66
Pogledaj ponude (4)
A
B
66 dB
Najniža cijena
€ 42,46
Pogledaj ponude (6)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 175 mm |
| Visina (profil): | 65 % (114 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 17" |
| Indeks nosivosti: | 87 (do 545 kg) |
| Kategorija brzine: | V (do 240 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.