Nexen N'FERA Primus
225/50 R17
98W
D
A
71 dB
Preporučujemo
€ 118,37
Najniža cijena
€ 93,95
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 93,95
Povijesno najniža cijena: € 93,95
Sve ponude (9)
Preporučujemo
€ 118,37
€ 93,95
€ 97,50
€ 98,75
€ 99,01
€ 101,33
Slični proizvodi
C
B
70 dB
Najniža cijena
€ 96,56
Pogledaj ponude (7)
D
A
71 dB
Najniža cijena
€ 96,25
Pogledaj ponude (7)
D
A
71 dB
Najniža cijena
€ 94,38
Pogledaj ponude (6)
D
A
71 dB
Najniža cijena
€ 121,35
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 225 mm |
| Visina (profil): | 50 % (113 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 17" |
| Indeks nosivosti: | 98 (do 750 kg) |
| Kategorija brzine: | W (do 270 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
D
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 71 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.