Nexen ROADIAN CT8
185/75 R14
102Q
D
B
68 dB
Preporučujemo
€ 91,89
Najniža cijena
€ 78,67
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 67,21
Povijesno najniža cijena: € 66,41
Sve ponude (6)
Preporučujemo
€ 91,89
€ 78,67
€ 84,54
€ 91,89
€ 97,97
€ 97,97
Slični proizvodi
D
C
72 dB
Najniža cijena
€ 95,00
Pogledaj ponude (1)
C
B
71 dB
Najniža cijena
€ 125,00
Pogledaj ponude (1)
E
E
-
Najniža cijena
€ 137,33
Pogledaj ponude (2)
B
A
72 dB
Najniža cijena
€ 103,50
Pogledaj ponude (11)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 185 mm |
| Visina (profil): | 75 % (139 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 14" |
| Indeks nosivosti: | 102 (do 850 kg) |
| Kategorija brzine: | Q (do 160 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
D
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 68 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.