Nokian SNOWPROOF C
195/60 R16
99T
D
B
73 dB
Preporučujemo
€ 127,56
Najniža cijena
€ 119,50
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 108,71
Povijesno najniža cijena: € 108,71
Sve ponude (4)
Preporučujemo
€ 127,56
€ 119,50
€ 119,75
€ 127,56
Slični proizvodi
-
-
-
Najniža cijena
€ 121,87
Pogledaj ponude (1)
C
B
69 dB
Najniža cijena
€ 129,07
Pogledaj ponude (2)
B
D
67 dB
Najniža cijena
€ 155,31
Pogledaj ponude (2)
D
B
70 dB
Najniža cijena
€ 98,21
Pogledaj ponude (3)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 195 mm |
| Visina (profil): | 60 % (117 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 16" |
| Indeks nosivosti: | 99 (do 775 kg) |
| Kategorija brzine: | T (do 190 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
D
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 73 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.