Petlas VELOXSPORT PT741
255/35 R19
96W
D
B
72 dB
Najniža cijena
€ 103,51
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 103,51
Povijesno najniža cijena: € 103,51
Sve ponude (6)
€ 103,51
€ 113,59
€ 116,25
€ 118,42
€ 119,57
Slični proizvodi
C
A
73 dB
Najniža cijena
€ 152,06
Pogledaj ponude (2)
C
B
71 dB
Najniža cijena
€ 69,32
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 255 mm |
| Visina (profil): | 35 % (89 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 19" |
| Indeks nosivosti: | 96 (do 710 kg) |
| Kategorija brzine: | W (do 270 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
D
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 72 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.