Pirelli P ZERO (PZ4)
265/30 R19
93Y
A
B
71 dB
Najniža cijena
€ 226,46
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 226,46
Povijesno najniža cijena: € 226,46
Sve ponude (7)
€ 226,46
€ 234,58
€ 234,66
€ 243,37
€ 260,52
Slični proizvodi
A
B
71 dB
Najniža cijena
€ 234,00
Pogledaj ponude (4)
D
A
72 dB
Najniža cijena
€ 419,53
Pogledaj ponude (1)
C
A
72 dB
Najniža cijena
€ 280,60
Pogledaj ponude (4)
F
A
72 dB
Najniža cijena
€ 366,69
Pogledaj ponude (3)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 265 mm |
| Visina (profil): | 30 % (80 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 19" |
| Indeks nosivosti: | 93 (do 650 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
A
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 71 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.