Pirelli P ZERO (PZ4)
265/35 R20
99Y
D
A
69 dB
Preporučujemo
€ 326,11
Najniža cijena
€ 287,50
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 259,23
Povijesno najniža cijena: € 259,23
Sve ponude (12)
Preporučujemo
€ 326,11
€ 287,50
€ 287,50
€ 293,69
€ 293,69
€ 297,50
Slični proizvodi
D
A
72 dB
Najniža cijena
€ 300,08
Pogledaj ponude (8)
D
A
73 dB
Najniža cijena
€ 228,25
Pogledaj ponude (48)
-
-
-
Najniža cijena
€ 761,86
Pogledaj ponude (2)
-
-
-
Najniža cijena
€ 445,58
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 265 mm |
| Visina (profil): | 35 % (93 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 99 (do 775 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
D
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 69 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.