Pirelli P ZERO (PZ4)
275/35 R21
103Y
C
A
70 dB
Najniža cijena
€ 310,32
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 310,32
Povijesno najniža cijena: € 293,69
Sve ponude (40)
€ 310,32
€ 319,66
€ 320,30
€ 320,40
€ 323,11
Slični proizvodi
B
B
69 dB
Najniža cijena
€ 323,75
Pogledaj ponude (6)
D
-
-
Najniža cijena
€ 441,00
Pogledaj ponude (1)
B
A
69 dB
Najniža cijena
€ 296,63
Pogledaj ponude (65)
-
-
-
Najniža cijena
€ 330,47
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 275 mm |
| Visina (profil): | 35 % (96 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 21" |
| Indeks nosivosti: | 103 (do 875 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 70 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.