Pirelli P ZERO (PZ4)
315/35 R21
105Y
-
-
-
Najniža cijena
€ 539,17
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 539,17
Povijesno najniža cijena: € 539,17
Sve ponude (1)
€ 539,17
Slični proizvodi
C
A
72 dB
Najniža cijena
€ 290,35
Pogledaj ponude (11)
C
B
71 dB
Najniža cijena
€ 480,87
Pogledaj ponude (8)
B
C
70 dB
Najniža cijena
€ 371,12
Pogledaj ponude (7)
C
A
72 dB
Najniža cijena
€ 312,45
Pogledaj ponude (33)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 315 mm |
| Visina (profil): | 35 % (110 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 21" |
| Indeks nosivosti: | 105 (do 925 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.