Pirelli PZERO E
255/40 R22
103V
-
-
-
Najniža cijena
€ 444,44
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 444,44
Povijesno najniža cijena: € 444,44
Sve ponude (2)
€ 444,44
€ 453,04
Slični proizvodi
C
A
71 dB
Najniža cijena
€ 375,80
Pogledaj ponude (1)
B
B
71 dB
Najniža cijena
€ 272,62
Pogledaj ponude (4)
B
B
71 dB
Najniža cijena
€ 282,07
Pogledaj ponude (5)
A
C
-
Najniža cijena
€ 348,50
Pogledaj ponude (4)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 255 mm |
| Visina (profil): | 40 % (102 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 22" |
| Indeks nosivosti: | 103 (do 875 kg) |
| Kategorija brzine: | V (do 240 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.