Pirelli PZERO R
335/30 R20
108Y
C
B
75 dB
Najniža cijena
€ 671,91
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 671,91
Povijesno najniža cijena: € 671,91
Sve ponude (1)
€ 671,91
Slični proizvodi
C
A
72 dB
Najniža cijena
€ 343,51
Pogledaj ponude (3)
C
A
74 dB
Najniža cijena
€ 377,82
Pogledaj ponude (4)
C
A
72 dB
Najniža cijena
€ 376,59
Pogledaj ponude (7)
D
A
74 dB
Najniža cijena
€ 421,83
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 335 mm |
| Visina (profil): | 30 % (101 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 108 (do 1000 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 75 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.