Pirelli SCORPION
235/45 R21
101V
-
-
-
Najniža cijena
€ 297,40
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 297,40
Povijesno najniža cijena: € 297,40
Sve ponude (2)
€ 297,40
€ 309,19
Slični proizvodi
A
B
69 dB
Najniža cijena
€ 205,56
Pogledaj ponude (13)
A
A
70 dB
Najniža cijena
€ 229,01
Pogledaj ponude (9)
D
A
71 dB
Najniža cijena
€ 208,95
Pogledaj ponude (6)
C
C
71 dB
Najniža cijena
€ 88,59
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 235 mm |
| Visina (profil): | 45 % (106 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 21" |
| Indeks nosivosti: | 101 (do 825 kg) |
| Kategorija brzine: | V (do 240 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.