Pirelli SCORPION WINTER 2
285/45 R20
112V
C
A
70 dB
Najniža cijena
€ 299,02
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 299,02
Povijesno najniža cijena: € 281,61
Sve ponude (12)
€ 299,02
€ 313,56
€ 313,87
€ 324,38
€ 332,50
Slični proizvodi
C
C
73 dB
Najniža cijena
€ 309,09
Pogledaj ponude (9)
-
-
-
Najniža cijena
€ 364,74
Pogledaj ponude (2)
B
D
72 dB
Najniža cijena
€ 432,15
Pogledaj ponude (2)
-
-
-
Najniža cijena
€ 425,81
Pogledaj ponude (4)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 285 mm |
| Visina (profil): | 45 % (128 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 112 (do 1120 kg) |
| Kategorija brzine: | V (do 240 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 70 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.