Pirelli SCORPION WINTER
265/40 R22
106W
C
C
73 dB
Preporučujemo
€ 478,07
Najniža cijena
€ 363,64
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 353,29
Povijesno najniža cijena: € 289,26
Sve ponude (14)
Preporučujemo
€ 478,07
€ 363,64
€ 366,08
€ 373,72
€ 375,36
€ 384,00
Slični proizvodi
C
B
73 dB
Najniža cijena
€ 242,98
Pogledaj ponude (11)
-
-
-
Najniža cijena
€ 425,00
Pogledaj ponude (2)
B
C
71 dB
Najniža cijena
€ 338,23
Pogledaj ponude (2)
B
D
71 dB
Najniža cijena
€ 812,44
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Zima |
|---|---|
| Širina: | 265 mm |
| Visina (profil): | 40 % (106 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 22" |
| Indeks nosivosti: | 106 (do 950 kg) |
| Kategorija brzine: | W (do 270 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
C
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 73 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.