Radar RENEGADE R/T+
275/60 R20
119Q
-
-
-
Najniža cijena
€ 293,59
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 293,59
Povijesno najniža cijena: € 293,59
Sve ponude (2)
€ 293,59
€ 309,05
Slični proizvodi
E
E
73 dB
Najniža cijena
€ 293,25
Pogledaj ponude (2)
C
E
75 dB
Najniža cijena
€ 149,14
Pogledaj ponude (1)
A
D
72 dB
Najniža cijena
€ 353,35
Pogledaj ponude (1)
E
C
73 dB
Najniža cijena
€ 252,97
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 275 mm |
| Visina (profil): | 60 % (165 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 119 (do 1360 kg) |
| Kategorija brzine: | Q (do 160 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.