Starmaxx MOUNTTERRA A/T
265/65 R17
120S
E
A
75 dB
Najniža cijena
€ 158,16
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 158,16
Povijesno najniža cijena: € 158,16
Sve ponude (1)
€ 158,16
Slični proizvodi
E
E
73 dB
Najniža cijena
€ 166,44
Pogledaj ponude (2)
C
C
72 dB
Najniža cijena
€ 97,50
Pogledaj ponude (4)
C
D
72 dB
Najniža cijena
€ 50,25
Pogledaj ponude (4)
C
D
72 dB
Najniža cijena
€ 139,52
Pogledaj ponude (1)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 265 mm |
| Visina (profil): | 65 % (172 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 17" |
| Indeks nosivosti: | 120 (do 1400 kg) |
| Kategorija brzine: | S (do 180 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
E
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 75 dB |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.