Vredestein Quatrac
215/55 R16
93H
C
B
71 dB
Preporučujemo
€ 143,99
Najniža cijena
€ 94,34
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 94,34
Povijesno najniža cijena: € 94,34
Sve ponude (17)
Preporučujemo
€ 143,99
€ 94,34
€ 118,74
€ 123,33
€ 124,06
€ 125,50
Slični proizvodi
B
B
71 dB
Najniža cijena
€ 123,15
Pogledaj ponude (17)
B
B
69 dB
Najniža cijena
€ 195,19
Pogledaj ponude (4)
B
C
72 dB
Najniža cijena
€ 114,59
Pogledaj ponude (4)
Specifikacija
| Sezona: | Cjelogodišnje |
|---|---|
| Širina: | 215 mm |
| Visina (profil): | 55 % (118 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 16" |
| Indeks nosivosti: | 93 (do 650 kg) |
| Kategorija brzine: | H (do 210 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
C
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 71 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.