Vredestein Quatrac Pro EV
235/50 R19
103W
B
B
70 dB
Preporučujemo
€ 193,78
Najniža cijena
€ 154,50
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 154,50
Povijesno najniža cijena: € 150,43
Sve ponude (14)
Preporučujemo
€ 193,78
€ 154,50
€ 160,63
€ 161,51
€ 162,88
€ 163,67
Slični proizvodi
C
B
72 dB
Najniža cijena
€ 148,03
Pogledaj ponude (15)
B
B
72 dB
Najniža cijena
€ 93,97
Pogledaj ponude (1)
-
-
-
Najniža cijena
€ 93,00
Pogledaj ponude (1)
C
B
68 dB
Najniža cijena
€ 79,59
Pogledaj ponude (3)
Specifikacija
| Sezona: | Cjelogodišnje |
|---|---|
| Širina: | 235 mm |
| Visina (profil): | 50 % (118 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 19" |
| Indeks nosivosti: | 103 (do 875 kg) |
| Kategorija brzine: | W (do 270 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
B
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
B
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 70 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.