Vredestein Ultrac Pro
275/45 R20
110Y
B
A
72 dB
Preporučujemo
€ 228,28
Najniža cijena
€ 192,57
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 191,06
Povijesno najniža cijena: € 191,06
Sve ponude (12)
Preporučujemo
€ 228,28
€ 192,57
€ 192,66
€ 196,11
€ 200,88
€ 203,52
Slični proizvodi
D
B
71 dB
Najniža cijena
€ 172,34
Pogledaj ponude (4)
-
-
-
Najniža cijena
€ 207,23
Pogledaj ponude (3)
B
B
70 dB
Najniža cijena
€ 228,60
Pogledaj ponude (12)
C
B
73 dB
Najniža cijena
€ 176,09
Pogledaj ponude (2)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 275 mm |
| Visina (profil): | 45 % (124 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 110 (do 1060 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
B
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
A
|
| Vanjska buka kotrljanja: | 72 dB |
| Informacijski list proizvoda: | Preuzmi informacijski list |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.