Yokohama ADVAN Sport V107
225/45 R19
92W
-
-
-
Najniža cijena
€ 181,17
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 181,17
Povijesno najniža cijena: € 181,17
Sve ponude (1)
€ 181,17
Slični proizvodi
B
A
71 dB
Najniža cijena
€ 138,06
Pogledaj ponude (6)
D
A
72 dB
Najniža cijena
€ 153,40
Pogledaj ponude (5)
A
B
69 dB
Najniža cijena
€ 147,47
Pogledaj ponude (5)
C
A
67 dB
Najniža cijena
€ 133,06
Pogledaj ponude (3)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 225 mm |
| Visina (profil): | 45 % (101 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 19" |
| Indeks nosivosti: | 92 (do 630 kg) |
| Kategorija brzine: | W (do 270 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.