Yokohama ADVAN Sport V107
255/45 R21
106Y
-
-
-
Najniža cijena
€ 268,19
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 268,19
Povijesno najniža cijena: € 268,19
Sve ponude (2)
€ 268,19
€ 278,84
Slični proizvodi
A
A
68 dB
Najniža cijena
€ 299,07
Pogledaj ponude (1)
C
B
71 dB
Najniža cijena
€ 348,58
Pogledaj ponude (2)
A
A
73 dB
Najniža cijena
€ 354,99
Pogledaj ponude (1)
B
A
71 dB
Najniža cijena
€ 276,78
Pogledaj ponude (7)
Specifikacija
| Sezona: | Ljeto |
|---|---|
| Širina: | 255 mm |
| Visina (profil): | 45 % (115 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 21" |
| Indeks nosivosti: | 106 (do 950 kg) |
| Kategorija brzine: | Y (do 300 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.