Yokohama GEOLANDAR A/T4 G018
265/50 R20
115S
-
-
-
Najniža cijena
€ 268,73
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: € 268,73
Povijesno najniža cijena: € 268,73
Sve ponude (2)
€ 268,73
€ 268,73
Slični proizvodi
C
B
71 dB
Najniža cijena
€ 189,59
Pogledaj ponude (7)
-
-
-
Najniža cijena
€ 268,46
Pogledaj ponude (1)
C
C
73 dB
Najniža cijena
€ 125,21
Pogledaj ponude (8)
D
E
72 dB
Najniža cijena
€ 359,00
Pogledaj ponude (1)
Specifikacija
| Sezona: | Cjelogodišnje |
|---|---|
| Širina: | 265 mm |
| Visina (profil): | 50 % (133 mm) |
| Tip konstrukcije: | R (Radial) |
| Promjer: | 20" |
| Indeks nosivosti: | 115 (do 1215 kg) |
| Kategorija brzine: | S (do 180 km/h) |
| Učinkovitost potrošnje goriva: |
-
|
| Prianjanje na mokroj površini: |
-
|
| Vanjska buka kotrljanja: | - |
| Informacijski list proizvoda: | - |
Kretanje cijene
Kretanje najniže cijene u posljednjih 6 mjeseci
Dodatna oprema
4K Dash kamera za auto
Snimke su jasne u svim vremenskim uvjetima što pruža dodatnu sigurnost u vožnji i u slučaju prometne nesreće.
Ručnik od mikrovlakana
Savršen je za učinkovito čišćenje i brzo sušenje automobila, bez ogrebotina i tragova.
Set torbi za gume (“čarape”)
Zaštitne torbe za gume sprječavaju oštećenje i ubrzano starenje guma dok se ne koriste.
Aluminijske kapice za ventile
Aluminijske kapice za ventile štite ventile od prljavštine i vlage, te poboljšavaju estetski izgled vozila.